Epson TM-m30II-SL (512) | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 430 mm |
| Gross height (mm) | 270.00 mm |
| Gross weight | 3.10 kg |
| Gross width (mm) | 400 mm |
| Net weight | 2.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 93 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Epson |
| Producer product family | Tablet POS solution |
| Producer product name | TM-m30II-SL (512) |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.04644 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |











