Pantum P3300DW | Mono | Laser | Laser Printer | Wi-Fi
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Gross depth (mm) | 425 mm |
| Gross height (mm) | 295 mm |
| Gross weight | 9.4 kg |
| Gross width (mm) | 405 mm |
| Liides | High-speedUSB 2.0 Ethernet: IEEE 802.3 10/100Base-Tx Wifi: IEEE 802.11b/g/n |
| Maksimaalne printimissuurus | A4 |
| Maksimaalne resolutsioon | 1200 x 1200 DPI |
| Meediumi tüüp | Plain, Thick, Transparency, Cardstock, Label |
| Muud funktsioonid | Automatic duplex printing LCD Control Panel |
| Net weight | 7.8 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 34 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1300.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Printimine | Mono |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) must-valge | 33 ipm |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Producer | Pantum |
| Producer product family | Printer |
| Producer product name | P3300DW |
| Standardne sisestusvõimsus | 250 lehti |
| Standardne väljundvõimsus | 150 lehti |
| Tare weight (kg) | 1.60 kg |
| Toote tüüp | Laser Printer |
| Volume (m3) | 0.050776875 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: pantum p3300dw mono laser laser printer wi-fi, p3300dw, pantum, printerid




