Brother | TZe-731 Laminated Tape | Black on Green | TZe | 8 m | 1.2 cm
- TootjadBrother
- Mudel: TZE731
- Saadavus: 2
-
21€
Brother | TZe-731 Laminated Tape | Black on Green | TZe | 8 m | 1.2 cm
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 18.00 mm |
| Gross weight | 0.069 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Kasseti tüüp | TZe |
| Lindi pikkus | 8 m |
| Lindi suurus | 1.2 cm |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 10549 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Producer | Brother |
| Producer product name | TZe-731 Laminated Tape |
| Tare weight (kg) | 0.019 kg |
| Toote värv | Black on Green |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother tze-731 laminated tape black on green tze 8 m 12 cm, tze731, brother, lindid















