Brother BTD180CL | Ink refill | Yellow, Cyan, Magenta
- TootjadBrother
- Mudel: BTD180CLVAL
- Saadavus: 5
-
20€
Brother BTD180CL | Ink refill | Yellow, Cyan, Magenta
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Leheküljetootlus | 5000 lk |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 384 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Printimistehnoloogia | Ink-jet |
| Printimisvärvid | Yellow, Cyan, Magenta |
| Producer | Brother |
| Producer product name | BTD180CL |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tüüp | Ink refill |
| Ühilduvad tooted | Brother DCP-T580DW, DCP-T780DW |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |



