Brother LC3211BK | Inkjet cartridge | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 70 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Gross weight | 0.043 kg |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Kogus | Single pack |
| Leheküljetootlus | 200 lk |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 8229 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 33 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | Brother |
| Producer product name | LC3211BK |
| Tare weight (kg) | 0.033 kg |
| Tüüp | Inkjet cartridge |
| Volume (m3) | 0.00021 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother lc3211bk inkjet cartridge black, lc3211bk, brother, tindid ja toonerid





