Brother LC421VALDR | Ink Cartridges | Black, cyan, magenta, yellow
- TootjadBrother
- Mudel: LC421VALDR
- Saadavus: 1
-
42€
Brother LC421VALDR | Ink Cartridges | Black, cyan, magenta, yellow
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 75.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Leheküljetootlus | 200 lk |
| Net weight | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1422 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 13.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Printimisvärvid | Black, cyan, magenta, yellow |
| Producer | Brother |
| Producer product name | LC421VALDR |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Tüüp | Ink Cartridges |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |




