Brother LC421XLBK Ink Cartridge, Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 75.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Net weight | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 14.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Producer | Brother |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother lc421xlbk ink cartridge, black, lc421xlbk, brother, tindid ja toonerid

