Brother LC421XLC Ink Cartridge, Cyan | Brother LC421XLC | Ink cartridge | Cyan
- TootjadBrother
- Mudel: LC421XLC
- Saadavus: 4
-
19€
Brother LC421XLC Ink Cartridge, Cyan | Brother LC421XLC | Ink cartridge | Cyan
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 75.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Leheküljetootlus | 500 lk |
| Net weight | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1422 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 13.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer | Brother |
| Producer product name | LC421XLC |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Tüüp | Ink cartridge |
| Ühilduvad tooted | Brother DCP-J1140DW, DCP-J1800DW, MFC-J1010DW, MFC-J1012DW |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |









