Brother LC421XLVAL Ink Cartridge Multipack | Brother Brother LC | LC421XLVAL | Brother LC421XL - 4-pack - XL - black, yellow, cy
- TootjadBrother
- Mudel: LC421XLVAL
- Saadavus: 2
-
78€
Brother LC421XLVAL Ink Cartridge Multipack | Brother Brother LC | LC421XLVAL | Brother LC421XL - 4-pack - XL - black, yellow, cyan, magenta - original - ink cartridge | Ink cartridge | Black, yellow, cyan, magenta
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 75.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Leheküljetootlus | 500 lk |
| Net weight | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1422 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 14.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Printimisvärvid | Black, yellow, cyan, magenta |
| Producer | Brother |
| Producer product family | Brother LC |
| Producer product name | LC421XLVAL |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote nimetus | Brother LC421XL - 4-pack - XL - black, yellow, cyan, magenta - original - ink cartridge |
| Tüüp | Ink cartridge |
| Ühilduvad tooted | Brother DCP-J1140DW, MFC-J1010DW, MFC-J1012DW |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother lc421xlval ink cartridge multipack brother brother lc lc421xlval brother lc421xl - 4-pack - xl - black, yellow, cy, lc421xlval, brother, tindid ja toonerid




