Brother LC422C Ink Cartridge, Cyan
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 65 mm |
| Brutokaal | 0.039 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 80 mm |
| Brutolaius (mm) | 15 mm |
| Kogus pakendis | 1 pc(s) |
| Leheküljetootlus | 550 lk |
| Maht (m3) | 0.000078 m |
| Netokaal | 0.024 kg |
| Paber/Papp | 12.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 3.00 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer product name | LC422C |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.02 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | MFC-J5340DW, MFC-J5345DW, MFC-J5740DW, MFC-J6540DW, MFC-J6940DW |
| WEEE maks | No |
Sildid: brother lc422c ink cartridge, cyan, lc422c, brother, tindid ja toonerid


