Brother LC427BK | Ink Cartridge | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 85 mm |
| Gross height (mm) | 205 mm |
| Gross weight | 0.133 kg |
| Gross width (mm) | 35 mm |
| Leheküljetootlus | 3000 lk |
| Net weight | 0.093 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 2833 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | Brother |
| Producer product name | LC427BK |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | HL-J6010DW, MFC-J5955DW, MFC-J6955DW, MFC-J6957DW, MFC-J6959DW |
| Volume (m3) | 0.000609875 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother lc427bk ink cartridge black, lc427bk, brother, tindid ja toonerid










