Brother LC427XLBK Ink Cartridge, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 85 mm |
| Brutokaal | 0.192 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 195 mm |
| Brutolaius (mm) | 30 mm |
| Kogus pakendis | 1 pc(s) |
| Leheküljetootlus | 6000 lk |
| Maht (m3) | 0.00049725 m |
| Netokaal | 0.15 kg |
| Paber/Papp | 33.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 9.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer product name | LC427XLBK |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.04 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | HL- J6010DW, MFC-J5955DW, MFC-J6955DW, MFC-J6957DW, MFC-J6959DW |
| WEEE maks | No |
Sildid: brother lc427xlbk ink cartridge, black, lc427xlbk, brother, tindid ja toonerid


