Brother LC527XLC | Ink Cartridge | Cyan
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 18.60 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Gross width (mm) | 108.00 mm |
| Kasseti suurus | High Yield |
| Leheküljetootlus | 2000 lk |
| Net weight | 0.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3309 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 24.00 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Printimistehnoloogia | Ink-jet |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer | Brother |
| Producer product name | LC527XLC |
| Sertifikaat | ISO/IEC 24711 |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | Brother MFC-J4350DW, MFC-J4550DW |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |





