Brother Multipack | LC1280XL | Ink Cartridge | Magenta, Cyan, Yellow, Black
- TootjadBrother
- Mudel: LC1280XLVALBP
- Saadavus: 3
-
111€
Brother Multipack | LC1280XL | Ink Cartridge | Magenta, Cyan, Yellow, Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 218.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross weight | 0.31 kg |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Net weight | 0.22 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 339 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Plastic (No PET) | 13.00 g |
| Printimisvärvid | Magenta, Cyan, Yellow, Black |
| Producer | Brother |
| Producer product family | Multipack |
| Producer product name | LC1280XL |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | Brother MFC-J5910DW, MFC-J6510DW, MFC-J6710DW, MFC-J6910DW |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |



