Brother TN-423Y Toner cartridge, Yellow
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 340 mm |
| Brutokaal | 0.7 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 135 mm |
| Brutolaius (mm) | 185 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Leheküljetootlus | 4000 lk |
| Maht (m3) | 0.0084915 m |
| Netokaal | 0.467 kg |
| Paber/Papp | 218 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 15.00 g |
| Printimisvärvid | Yellow |
| Producer product name | TN-423Y |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.233 kg |
| Tüüp | Toner cartridge |
| WEEE maks | No |
Sildid: brother tn-423y toner cartridge, yellow, tn423y, brother, tindid ja toonerid


