Brother TN248BK | Toner cartridge | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 385.00 mm |
| Gross height (mm) | 154.00 mm |
| Gross weight | 0.67 kg |
| Gross width (mm) | 104.00 mm |
| Leheküljetootlus | 1000 lk |
| Net weight | 0.31 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 140 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300 g |
| Plastic (No PET) | 62 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | Brother |
| Producer product name | TN248BK |
| Tare weight (kg) | 0.36 kg |
| Tüüp | Toner cartridge |
| Ühilduvad tooted | MFC-L3760CDW, HL-L3220CW, HL-L3215CW, HL-L3220CWE, HL-L3240CDW, DCP-L3520CDW, DCP-L3520CDWE, DCP-L3527CDW, DCP-L3515CDW, DCP-L3560CDW, DCP-L3555CDW, MFC-L3740CDW, MFC-L3740CDWE |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother tn248bk toner cartridge black, tn248bk, brother, tindid ja toonerid





