ColorWay Econom | Toner Cartridge | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 300 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| Gross weight | 0.659 kg |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Leheküljetootlus | 1500 lk |
| Net weight | 0.479 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 262 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | ColorWay |
| Producer product family | Econom |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Tüüp | Toner Cartridge |
| Ühilduvad tooted | HP CF283A (83A) |
| Volume (m3) | 0.0033 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: colorway econom toner cartridge black, cw-h283m, colorway, tindid ja toonerid



