ColorWay Toner Cartridge | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 325 mm |
| Gross depth master carton | 520 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross height master carton | 300 mm |
| Gross weight | 0.699 kg |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Gross width master carton | 330 mm |
| Leheküljetootlus | 2000 lk |
| Net weight | 0.519 kg |
| Net weight master carton | 6.99 kg |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Palette Qty | 330 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | ColorWay |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Tare weight master carton | 0.875 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Toner Cartridge |
| Ühilduvad tooted | Samsung MLT-D111L |
| Ühilduvus | For Samsung MLT-D111L |
| Volume (m3) | 0.004095 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: colorway toner cartridge black, cw-s2020eux, colorway, tindid ja toonerid

