Epson 112 EcoTank Pigment C13T06C34A Ink Bottle, Magenta
- TootjadEpson
- Mudel: C13T06C34A
- Saadavus: 5
-
16€
Epson 112 EcoTank Pigment C13T06C34A Ink Bottle, Magenta
| All | |
| Brutokaal | 0.13 kg |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 58.00 mm |
| Gross width (mm) | 59.00 mm |
| Leheküljetootlus | 6000 lk |
| Maht | 70 ml |
| Netokaal | 0.12 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Printimisvärvid | Magenta |
| Producer product family | 112 EcoTank Pigment |
| Producer product name | C13T06C34A |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Tüüp | Ink Bottle |
| Ühilduvad tooted | Epson L6570 MEA EcoTank L15160 EcoTank L15150 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson 112 ecotank pigment c13t06c34a ink bottle, magenta, c13t06c34a, epson, tindid ja toonerid

