Epson C13T11E140 Ink cartrige, Black, XXL
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 114.00 mm |
| Brutokaal | 0.34 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 32.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 263.00 mm |
| Kasseti suurus | XXL |
| Kogus | Singlepack |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.30 kg |
| Paber/Papp | 30.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 8.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer product name | C13T11E140 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.04 kg |
| Tüüp | Ink cartrige |
| Ühilduvad tooted | WorkForce Pro WF-C5890DWF WorkForce Pro WF-C5390DW |
| WEEE maks | No |
Sildid: epson c13t11e140 ink cartrige, black, xxl, c13t11e140, epson, tindid ja toonerid

