Epson DURABrite Ultra 408L Ink cartrige, Cyan
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 97 mm |
| Brutokaal | 0.054 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 140 mm |
| Brutolaius (mm) | 30 mm |
| Kogus | Singlepack |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Leheküljetootlus | 1100 lk |
| Maht | 14.7 ml |
| Maht (m3) | 0.0004074 m |
| Netokaal | 0.044 kg |
| Paber/Papp | 8.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 2.00 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer product name | DURABrite Ultra 408L |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| Tüüp | Ink cartrige |
| Ühilduvad tooted | WorkForce Pro WF-C4810DTWF |
| WEEE maks | No |
Sildid: epson durabrite ultra 408l ink cartrige, cyan, c13t09j24010, epson, tindid ja toonerid

