Epson Ecotank 105 Ink Bottle, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 58 mm |
| Brutokaal | 0.214 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 154 mm |
| Brutolaius (mm) | 58 mm |
| Gross depth master carton | 485 mm |
| Gross height master carton | 150 mm |
| Gross width master carton | 308 mm |
| Kogus pakendis | 30 pc(s) |
| Maht | 140 ml |
| Maht (m3) | 0.000518056 m |
| Net weight master carton | 6.39 kg |
| Netokaal | 0.178 kg |
| Paber/Papp | 36 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer product family | Ecotank |
| Producer product name | 105 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.036 kg |
| Tare weight master carton | 0.224 kg |
| Tüüp | Ink Bottle |
| WEEE maks | No |
Sildid: epson ecotank 105 ink bottle, black, c13t00q140, epson, tindid ja toonerid

