Epson Head Cleaning Set S400262 SC-G6000 and SC-F2200 | C13S400262
- TootjadEpson
- Mudel: C13S400262
- Saadavus: 1
-
97€
Epson Head Cleaning Set S400262 SC-G6000 and SC-F2200 | C13S400262
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 245.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross weight | 0.63 kg |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Net weight | 0.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 128 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Producer | Epson |
| Producer product family | Head Cleaning Set S400262 SC-G6000 and SC-F2200 |
| Producer product name | C13S400262 |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |

