Epson Ink Cartridge | T91360N | Ink Cartrige | Vivid Light Magenta
- TootjadEpson
- Mudel: C13T91360N
- Saadavus: 2
-
92€
Epson Ink Cartridge | T91360N | Ink Cartrige | Vivid Light Magenta
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 40.00 mm |
| Gross height (mm) | 215.00 mm |
| Gross weight | 0.32 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Net weight | 0.22 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 874 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Printimisvärvid | Vivid Light Magenta |
| Producer | Epson |
| Producer product family | Ink Cartridge |
| Producer product name | T91360N |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tüüp | Ink Cartrige |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |

