Epson Singlepack T46S3 UltraChrome Pro 10 ink 25ml | Ink tank | Vivid magenta
- TootjadEpson
- Mudel: C13T46S30N
- Saadavus: 1
-
34€
Epson Singlepack T46S3 UltraChrome Pro 10 ink 25ml | Ink tank | Vivid magenta
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 0.124 kg |
| Gross width (mm) | 35.00 mm |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Net weight | 0.068 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3086 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 46 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Printimisvärvid | Vivid magenta |
| Producer | Epson |
| Producer product name | Singlepack T46S3 UltraChrome Pro 10 ink 25ml |
| Tare weight (kg) | 0.056 kg |
| Tüüp | Ink tank |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |

