Epson Singlepack T54X30N UltraChrome HDX/HD 350ml Vivid Magenta | Epson C13T54X30N | Epson UltraChrome HDX / Ultrachrome HD | Vi
- TootjadEpson
- Mudel: C13T54X30N
- Saadavus: 1
-
122€
Epson Singlepack T54X30N UltraChrome HDX/HD 350ml Vivid Magenta | Epson C13T54X30N | Epson UltraChrome HDX / Ultrachrome HD | Vivid magenta
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 405.00 mm |
| Gross weight | 1.25 kg |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Leheküljetootlus | 350 lk |
| Net weight | 1.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 245 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Printimisvärvid | Vivid magenta |
| Producer | Epson |
| Producer product name | C13T54X30N |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tüüp | Epson UltraChrome HDX / Ultrachrome HD |
| Ühilduvad tooted | SureColor SC-P7000V, SC-P9000V |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |

