Epson Singlepack T54X60N UltraChrome HDX/HD, 350 ml | Ink Cartrige | Vivid Light Magenta
- TootjadEpson
- Mudel: C13T54X60N
- Saadavus: 1
-
143€
Epson Singlepack T54X60N UltraChrome HDX/HD, 350 ml | Ink Cartrige | Vivid Light Magenta
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 405.00 mm |
| Gross weight | 1.25 kg |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Net weight | 1.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 245 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Printimisvärvid | Vivid Light Magenta |
| Producer | Epson |
| Producer product name | Singlepack T54X60N UltraChrome HDX/HD, 350 ml |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tüüp | Ink Cartrige |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson singlepack t54x60n ultrachrome hdxhd, 350 ml ink cartrige vivid light magenta, c13t54x60n, epson, tindid ja toonerid

