Epson Singlepack T54X80N UltraChrome HDX/HD 350ml Matte Black | Epson C13T54X80N | Epson T54X8 - matte black - original - ink ca
- TootjadEpson
- Mudel: C13T54X80N
- Saadavus: 1
-
122€
Epson Singlepack T54X80N UltraChrome HDX/HD 350ml Matte Black | Epson C13T54X80N | Epson T54X8 - matte black - original - ink cartridge | Epson UltraChrome HDX / Ultrachrome HD | Matte black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 504.00 mm |
| Gross weight | 1.25 kg |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Leheküljetootlus | 350 lk |
| Net weight | 1.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 197 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Printimisvärvid | Matte black |
| Producer | Epson |
| Producer product name | C13T54X80N |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote nimetus | Epson T54X8 - matte black - original - ink cartridge |
| Tüüp | Epson UltraChrome HDX / Ultrachrome HD |
| Ühilduvad tooted | SureColor SC-P6000, SC-P7000, SC-P7000V, SC-P9000, SC-P9000V |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson singlepack t54x80n ultrachrome hdxhd 350ml matte black epson c13t54x80n epson t54x8 - matte black - original - ink ca, c13t54x80n, epson, tindid ja toonerid

