Epson Singlepack UltraChrome XD3 Cyan T50U2 (350ml) | Epson
- TootjadEpson
- Mudel: C13T50U200
- Saadavus: 1
-
158€
Epson Singlepack UltraChrome XD3 Cyan T50U2 (350ml) | Epson
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Net weight | 0.94 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 914 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Epson |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |

