Epson Singlepack Vivid Magenta T44Q34N UltraChrome PRO 12 350ml | Epson Singlepack UltraChrome PRO 12 | T44Q3 | Ink cartridge |
- TootjadEpson
- Mudel: C13T44Q34N
- Saadavus: 1
-
166€
Epson Singlepack Vivid Magenta T44Q34N UltraChrome PRO 12 350ml | Epson Singlepack UltraChrome PRO 12 | T44Q3 | Ink cartridge | Vivid magenta
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 115.00 mm |
| Gross height (mm) | 245.00 mm |
| Gross weight | 0.56 kg |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Net weight | 0.46 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 767 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Printimisvärvid | Vivid magenta |
| Producer | Epson |
| Producer product family | Singlepack UltraChrome PRO 12 |
| Producer product name | T44Q3 |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tüüp | Ink cartridge |
| Ühilduvad tooted | SureColor SC-P7500, SC-P7500 Spectro, SC-P9500, SC-P9500 Spectro |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |

