Epson Singlepack Vivid Magenta T80030N UltraChrome PRO 700ml | Epson C13T80030N | Epson T8003 - vivid magenta - original - ink c
- TootjadEpson
- Mudel: C13T80030N
- Saadavus: 1
-
284€
Epson Singlepack Vivid Magenta T80030N UltraChrome PRO 700ml | Epson C13T80030N | Epson T8003 - vivid magenta - original - ink cartridge | Epson UltraChrome PRO | Vivid magenta
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 115.00 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross weight | 1.05 kg |
| Gross width (mm) | 45.00 mm |
| Leheküljetootlus | 700 lk |
| Net weight | 0.95 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 477 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Printimisvärvid | Vivid magenta |
| Producer | Epson |
| Producer product name | C13T80030N |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote nimetus | Epson T8003 - vivid magenta - original - ink cartridge |
| Tüüp | Epson UltraChrome PRO |
| Ühilduvad tooted | SureColor SC-P10000, SC-P20000 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |

