Epson T41E340N UltraChrome XD2 Magenta Ink, 700 | Epson C13T41E34N | Epson T41E3 - magenta - original - ink cartridge | Epson Ul
- TootjadEpson
- Mudel: C13T41E34N
- Saadavus: 1
-
284€
Epson T41E340N UltraChrome XD2 Magenta Ink, 700 | Epson C13T41E34N | Epson T41E3 - magenta - original - ink cartridge | Epson UltraChrome XD2 Ink | Magenta
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 118.00 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross weight | 1.05 kg |
| Gross width (mm) | 48.00 mm |
| Leheküljetootlus | 700 lk |
| Net weight | 0.73 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 436 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Printimisvärvid | Magenta |
| Producer | Epson |
| Producer product name | C13T41E34N |
| Tare weight (kg) | 0.32 kg |
| Toote nimetus | Epson T41E3 - magenta - original - ink cartridge |
| Tüüp | Epson UltraChrome XD2 Ink |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |

