Epson T44JA40 UltraChrome PRO 12 700ml | Ink cartrige | Orange
- TootjadEpson
- Mudel: C13T44JA40
- Saadavus: 5
-
284€
Epson T44JA40 UltraChrome PRO 12 700ml | Ink cartrige | Orange
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 120 mm |
| Gross height (mm) | 350 mm |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Kogus | Singlepack |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Maht | 700 ml |
| Net weight | 0.99 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 914 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Printimisvärvid | Orange |
| Producer | Epson |
| Producer product name | T44JA40 UltraChrome PRO 12 700ml |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Tüüp | Ink cartrige |
| Ühilduvad tooted | SureColor SC-P9500 STD SureColor SC-P9500 Spectro SureColor SC-P7500 SureColor SC-P7500 Spectro |
| Volume (m3) | 0.00189 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson t44ja40 ultrachrome pro 12 700ml ink cartrige orange, c13t44ja40, epson, tindid ja toonerid


