Epson T56U6 | Ink Cartridge | Vivid Light Magenta
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.40 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Maht | 350 ml |
| Net weight | 0.35 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 864 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Printimisvärvid | Vivid Light Magenta |
| Producer | Epson |
| Producer product name | T56U6 |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson t56u6 ink cartridge vivid light magenta, c13t56u600, epson, tindid ja toonerid

