Epson T6531 Photo Black Ink Cartridge (200ml) | Epson T6531 | Ink cartrige | Photo Black
- TootjadEpson
- Mudel: C13T653100
- Saadavus: 1
-
107€
Epson T6531 Photo Black Ink Cartridge (200ml) | Epson T6531 | Ink cartrige | Photo Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 290.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 0.42 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Kogus | Singlepack |
| Maht | 200 ml |
| Net weight | 0.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1806 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Printimisvärvid | Photo Black |
| Producer | Epson |
| Producer product name | T6531 |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Tüüp | Ink cartrige |
| Ühilduvad tooted | Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer UV Epson Stylus Pro 4900 Spectro Proofer Epson Stylus Pro 4900 Spectro Proofer Designer Edition Epson Stylus Pro 4900 Spectro M1 Epson Stylus Pro 4900 Designer Edition Epson Stylus Pro 4900 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson t6531 photo black ink cartridge 200ml epson t6531 ink cartrige photo black, c13t653100, epson, tindid ja toonerid

