Epson T6534 | Ink cartrige | Yellow
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Kogus | Singlepack |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Maht | 200 ml |
| Net weight | 0.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 874 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 41.00 g |
| Printimisvärvid | Yellow |
| Producer | Epson |
| Producer product name | T6534 |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Tüüp | Ink cartrige |
| Ühilduvad tooted | Epson Stylus Pro 4900 Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer UV Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer Epson Stylus Pro 4900 Designer Edition Epson Stylus Pro 4900 Spectro Proofer Designer Edition Epson Stylus Pro 4900 Spectro M1 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson t6534 ink cartrige yellow, c13t653400, epson, tindid ja toonerid


