Epson T85060N ink, Light magenta | Epson Epson | C13T85060N | Epson T8506 - vivid light magenta - original - ink cartridge | Ink
- TootjadEpson
- Mudel: C13T85060N
- Saadavus: 1
-
66€
Epson T85060N ink, Light magenta | Epson Epson | C13T85060N | Epson T8506 - vivid light magenta - original - ink cartridge | Ink cartridge | Vivid light magenta
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Gross width (mm) | 35.00 mm |
| Leheküljetootlus | 80 lk |
| Net weight | 0.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3086 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Printimisvärvid | Vivid light magenta |
| Producer | Epson |
| Producer product family | Epson |
| Producer product name | C13T85060N |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Toote nimetus | Epson T8506 - vivid light magenta - original - ink cartridge |
| Tüüp | Ink cartridge |
| Ühilduvad tooted | SureColor SC-P800 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |

