Epson WF-C869R Magenta XXL Ink WorkForce Pro T97430N | Epson C13T97430N | Epson T9743 - XXL size - magenta - original - ink cart
- TootjadEpson
- Mudel: C13T97430N
- Saadavus: 1
-
534€
Epson WF-C869R Magenta XXL Ink WorkForce Pro T97430N | Epson C13T97430N | Epson T9743 - XXL size - magenta - original - ink cartridge | Ink cartridge | Magenta
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 163.00 mm |
| Gross height (mm) | 377.00 mm |
| Gross weight | 1.34 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Leheküljetootlus | 735 lk |
| Net weight | 1.12 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 156 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 176.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Printimisvärvid | Magenta |
| Producer | Epson |
| Producer product name | C13T97430N |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Toote nimetus | Epson T9743 - XXL size - magenta - original - ink cartridge |
| Tüüp | Ink cartridge |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE tax | No |




