Epson WorkForce Enterprise | AM-C400 | Ink cartridge | Black
- TootjadEpson
- Mudel: C13T08N140
- Saadavus: 1
-
274€
Epson WorkForce Enterprise | AM-C400 | Ink cartridge | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 316.00 mm |
| Gross height (mm) | 57.00 mm |
| Gross weight | 1.13 kg |
| Gross width (mm) | 134.00 mm |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Net weight | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 358 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 34.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | Epson |
| Producer product family | WorkForce Enterprise |
| Producer product name | AM-C400 |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| Tüüp | Ink cartridge |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson workforce enterprise am-c400 ink cartridge black, c13t08n140, epson, tindid ja toonerid

