Epson WorkForce Enterprise WF-C20750 Cyan
| All | |
| Brutokaal | 1.47 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 12 month(s) |
| Gross depth (mm) | 580.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Leheküljetootlus | 50000 lk |
| Netokaal | 1.17 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer product name | WorkForce Enterprise WF-C20750 |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | WF-C20750 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson workforce enterprise wf-c20750 cyan, c13t02s200, epson, tindid ja toonerid

