Epson WorkForce Enterprise | WF-C21000 | Ink cartrige | Black
- TootjadEpson
- Mudel: C13T02Y100
- Saadavus: 1
-
261€
Epson WorkForce Enterprise | WF-C21000 | Ink cartrige | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 580.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 1.76 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Kogus | Singlepack |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Net weight | 1.56 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 518 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 140.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | Epson |
| Producer product family | WorkForce Enterprise |
| Producer product name | WF-C21000 |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Tüüp | Ink cartrige |
| Ühilduvad tooted | WorkForce Enterprise WF-C21000 D4TW |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson workforce enterprise wf-c21000 ink cartrige black, c13t02y100, epson, tindid ja toonerid


