Epson WorkForce Pro EM-C8101R | XXL Ink pack | Yellow
- TootjadEpson
- Mudel: C13T13M440
- Saadavus: 3
-
414€
Epson WorkForce Pro EM-C8101R | XXL Ink pack | Yellow
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 263.00 mm |
| Gross height (mm) | 32.00 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 102.00 mm |
| Leheküljetootlus | 50000 lk |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1006 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Printimisvärvid | Yellow |
| Producer | Epson |
| Producer product name | WorkForce Pro EM-C8101R |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tüüp | XXL Ink pack |
| Ühilduvad tooted | WorkForce Pro EM-C8101RDWF |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |

