Epson XXL Ink Supply Unit | WorkForce Pro WF-C869R | XXL Ink Supply Unit | Yellow
- TootjadEpson
- Mudel: C13T97440N
- Saadavus: 1
-
601€
Epson XXL Ink Supply Unit | WorkForce Pro WF-C869R | XXL Ink Supply Unit | Yellow
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 163.00 mm |
| Gross height (mm) | 365.00 mm |
| Gross weight | 1.33 kg |
| Gross width (mm) | 87.00 mm |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Net weight | 1.11 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 167 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 176.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Printimisvärvid | Yellow |
| Producer | Epson |
| Producer product family | XXL Ink Supply Unit |
| Producer product name | WorkForce Pro WF-C869R |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Tüüp | XXL Ink Supply Unit |
| Ühilduvad tooted | WorkForce Pro WF-C869R |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE tax | No |

