Lexmark 79L2HM0 | Toner cartridge | Magenta
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross weight | 0.83 kg |
| Gross width (mm) | 585.00 mm |
| Leheküljetootlus | N/A lk |
| Net weight | 0.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 24.80 g |
| Plastic (No PET) | 6.20 g |
| Printimisvärvid | Magenta |
| Producer | Lexmark |
| Producer product name | 79L2HM0 |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Tüüp | Toner cartridge |
| Ühilduvad tooted | Lexmark CX833se, CX950se, CX951se |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 3 month(s) |
| WEEE tax | No |

