Lexmark 80C2HCE | 802HCE Cyan High Yield Corporate Cartridge (3k) | Cartridge | Cyan
- TootjadLexmark
- Mudel: 80C2HCE
- Saadavus: 1
-
12€
Lexmark 80C2HCE | 802HCE Cyan High Yield Corporate Cartridge (3k) | Cartridge | Cyan
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 0.264 kg |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 40 C |
| Kasseti mahutavus | High |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 30 C |
| Kogus | 1 |
| Leheküljetootlus | 3000 lk |
| Leheküljetootluse lisamärkus | ISO/IEC 19798 |
| Net weight | 0.198 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi tüüp | Box |
| Palette Qty | 882 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 64.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Printimismaterjali säilivusaeg | 2 year(s) |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer | Lexmark |
| Producer product name | 80C2HCE |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 % |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 % |
| Tare weight (kg) | 0.066 kg |
| Toote nimetus | 802HCE Cyan High Yield Corporate Cartridge (3k) |
| Toote tüüp | Toner Cartridge |
| Tüüp | Cartridge |
| Ühilduvad tooted | CX410de / CX410de with 3 year Onsite Service / CX410dte / CX410e / CX510de / CX510de Statoil / CX510dhe / CX510dthe |
| Värv | Yes |
| Volume (m3) | 0.00098 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: lexmark 80c2hce 802hce cyan high yield corporate cartridge 3k cartridge cyan, 80c2hce, lexmark, tindid ja toonerid

