Lexmark Cartridge Yellow
| All | |
| Brutokaal | 0.978 kg |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 395 mm |
| Gross height (mm) | 125.00 mm |
| Gross width (mm) | 125.00 mm |
| Leheküljetootlus | 6700 lk |
| Netokaal | 0.704 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 280 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 195 g |
| Plastic (No PET) | 79 g |
| Printimisvärvid | Yellow |
| Producer product family | Extra High Yield Return Programme Print Cartridge |
| Producer product name | 20N2XY0 |
| Taara kaal (kg) | 0.274 kg |
| Tüüp | Cartridge |
| Ühilduvad tooted | Lexmark CS431dw CX431adw |
| Volume (m3) | 0.006171875 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: lexmark cartridge yellow, 20n2xy0, lexmark, tindid ja toonerid



