Lexmark Return Programme 28K CX735 Toner cartridge, Black
- TootjadLexmark
- Mudel: 81C2XK0
- Saadavus: 5
-
452€
Lexmark Return Programme 28K CX735 Toner cartridge, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 90.5 mm |
| Brutokaal | 0.80 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 185.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 117.00 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Leheküljetootlus | 28000 lk |
| Maht (m3) | 0.0019588725 m |
| Netokaal | 0.70 kg |
| Paber/Papp | 90.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer product family | Return Programme 28K |
| Producer product name | CX735 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.10 kg |
| Tüüp | Toner cartridge |
| Ühilduvad tooted | Lexmark CX735adse |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: lexmark return programme 28k cx735 toner cartridge, black, 81c2xk0, lexmark, tindid ja toonerid

