SALE OUT. Epson WF-C5xxx Series Ink Cartridge L magenta | SALE OUT. Epson C13T944340 | Ink Cartridge L | Magenta | DAMAGED PACKA
- TootjadEpson
- Mudel: C13T944340SO
- Saadavus: 3
-
39€
SALE OUT. Epson WF-C5xxx Series Ink Cartridge L magenta | SALE OUT. Epson C13T944340 | Ink Cartridge L | Magenta | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 105.00 mm |
| Gross height (mm) | 280.00 mm |
| Gross weight | 0.17 kg |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Kogus | 1 |
| Leheküljetootlus | 3000 lk |
| Maht | 19.9 ml |
| Net weight | 0.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1469.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Printimisvärvid | Magenta |
| Producer | Epson |
| Producer product name | C13T944340 |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge L |
| Ühilduvad tooted | WF-C5xxx |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: sale out epson wf-c5xxx series ink cartridge l magenta sale out epson c13t944340 ink cartridge l magenta damaged packa, c13t944340so, epson, tindid ja toonerid, arvutite lisaseadmed ja tarvikud


