SumUp Receipt Printer
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 235.00 mm |
| Gross height (mm) | 210.00 mm |
| Gross weight | 2.83 kg |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Net weight | 2.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 112.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 233.00 g |
| Producer | SumUp |
| Tare weight (kg) | 0.23 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sumup receipt printer, pri-til-014, sumup, tindid ja toonerid

