Toner Cartridge | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 300 mm |
| Gross height (mm) | 112 mm |
| Gross weight | 0.681 kg |
| Gross width (mm) | 102 mm |
| Leheküljetootlus | 2100 lk |
| Net weight | 0.501 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 504 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | ColorWay |
| Producer product family | Econom |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Toner Cartridge |
| Ühilduvad tooted | Canon: 728/726, HP CE278A |
| Ühilduvus | Canon: 728/726, HP CE278A |
| Volume (m3) | 0.0034272 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: toner cartridge black, cw-c728m, colorway, tindid ja toonerid


